ObchodnÚ podmienky

V┼íeobecn├ę obchodn├ę podmienky┬á

V┼íeobecn├ę obchodn├ę podmienky e-shopu centralstyle.sk
(─Ćalej len ako ÔÇ×v┼íeobecn├ę obchodn├ę podmienkyÔÇť) Pred├ívaj├║cim sa v zmysle t├Żchto v┼íeobecn├Żch obchodn├Żch podmienok ozna─Źuje firma1.Pri objedn├ívan├ş cez internet uve─Ćte, pros├şm, nasleduj├║ce ├║daje:

Ak nakupujete ako spotrebite─ż, t.j. ako fyzick├í osoba, ktor├í nekon├í pri uzatv├íran├ş zmluvy na dia─żku v r├ímci predmetu svojej podnikate─żskej ─Źinnosti, zamestnania alebo povolania, uve─Ćte meno a priezvisko, adresu. S├║─Źasne uve─Ćte Va┼íe telef├│nne ─Ź├şslo a e-mail.
Ak nakupujete v s├║vislosti s Va┼íou podnikate─żskou ─Źinnos┼ąou, uve─Ćte tie┼ż obchodn├ę meno, I─î, DI─î a miesto podnikania alebo s├şdlo

2.Po odoslan├ş objedn├ívky bude Va┼ía objedn├ívka spracovan├í a na V├í┼í e-mail bude obratom doru─Źen├ę potvrdenie o prijat├ş objedn├ívky. Detaily objedn├ívky a predpokladan├Ż term├şn dodania tovaru a┼ż ku kupuj├║cemu s vami dohodneme e-mailom. Na Vami uveden├║ e-mailov├║ adresu V├ím bud├║ v pr├şpade potreby zasielan├ę v┼íetky ─Ćal┼íie inform├ície oh─żadom Va┼íej objedn├ívky.

3. Pred├ívaj├║ci je povinn├Ż splni┼ą objedn├ívku a doda┼ą kupuj├║cemu tovar v lehote najnesk├┤r do 30 dn├ş.

4. Pred├ívaj├║ci oznamuje t├Żmto kupuj├║cemu, ┼że v s├║lade s ust. ┬ž 15 ods. 1 p├şsm. e) bod 3 a bod 4 ZnOO├Ü pri sprac├║van├ş osobn├Żch ├║dajov kupuj├║ceho sa predpoklad├í, ┼że osobn├ę ├║daje kupuj├║ceho bud├║ poskytnut├ę a spr├şstupnen├ę tret├şm stran├ím, resp. okruhu pr├şjemcov uveden├Żm v bode 24.23.

5. Pri preberan├ş tovaru V├ím doru─Ź├şme doklad o prevzat├ş tovaru, ktor├Ż je z├írove┼ł dokladom o zaplaten├ş tovaru v pr├şpade platby na dobierku. Doklad o prebrat├ş tovaru je z├írove┼ł objedn├ívkou tovaru v p├şsomnej podobe. Da┼łov├Ż doklad s vy─Ź├şslen├şm k├║pnej ceny a DPH V├ím bude odoslan├Ż v de┼ł dodania tovaru formou e-mailu. Tovar sa pova┼żuje za prevzat├Ż kupuj├║cim okamihom, ke─Ć kupuj├║ci alebo n├şm ur─Źen├í tretia osoba prevezme v┼íetky ─Źasti objednan├ęho tovaru alebo ak sa:

a) tovary objednan├ę kupuj├║cim v jednej objedn├ívke dod├ívaj├║ oddelene, okamihom prevzatia tovaru, ktor├Ż bol dodan├Ż ako posledn├Ż,

b) dod├íva tovar pozost├ívaj├║ci z viacer├Żch dielov alebo kusov, okamihom prevzatia posledn├ęho dielu alebo posledn├ęho kusu,

c) tovar dod├íva opakovane po─Źas vymedzen├ęho obdobia, okamihom prevzatia prv├ęho dodan├ęho tovaru.

6. Pred├ívaj├║ci je opr├ívnen├Ż odst├║pi┼ą od zmluvy z d├┤vodu vypredania z├ísob, nedostupnosti tovaru, alebo ak v├Żrobca, dovozca alebo dod├ívate─ż tovaru dohodnut├ęho v zmluve preru┼íil v├Żrobu alebo vykonal tak├ę z├íva┼żn├ę zmeny, ktor├ę znemo┼żnili realiz├íciu splnenia povinnost├ş pred├ívaj├║ceho vypl├Żvaj├║cich zo zmluvy alebo z d├┤vodov vy┼í┼íej moci, alebo ak ani pri vynalo┼żen├ş v┼íetk├ęho ├║silia, ktor├ę mo┼żno od neho spravodlivo po┼żadova┼ą, nie je schopn├Ż doda┼ą tovar kupuj├║cemu v lehote ur─Źenej t├Żmito v┼íeobecn├Żmi obchodn├Żmi podmienkami alebo v cene, ktor├í je uveden├í v internetovom obchode. Pred├ívaj├║ci je povinn├Ż o tejto skuto─Źnosti okam┼żite informova┼ą kupuj├║ceho a vr├íti┼ą mu u┼ż zaplaten├║ z├ílohu za tovar dohodnut├Ż v zmluve v lehote do 14 dn├ş od ozn├ímenia o odst├║pen├ş od zmluvy a to prevodom na ├║─Źet ur─Źen├Ż kupuj├║cim.

7. Kupuj├║ci je opr├ívnen├Ż aj bez uvedenia d├┤vodu odst├║pi┼ą od zmluvy do 14 dn├ş odo d┼ła prevzatia tovaru. Kupuj├║ci m├í pr├ívo v r├ímci tejto lehoty tovar rozbali┼ą a odsk├║┼ía┼ą obdobn├Żm sp├┤sobom ako je obvykl├ę pri n├íkupe v klasickom ÔÇ×kamennomÔÇť obchode. Odsk├║┼ía┼ą v┼íak neznamen├í za─Źa┼ą tovar pou┼ż├şva┼ą a n├ísledne ho vr├íti┼ą pred├ívaj├║cemu. Kupuj├║ci m├┤┼że uplatni┼ą pr├ívo na odst├║penie od zmluvy u pred├ívaj├║ceho v listinnej podobe alebo emailom na adrese info@centralstyle.sk sp├┤sobom nevzbudzuj├║cim pochybnosti, ┼że do┼ílo k odst├║peniu od zmluvy. Kupuj├║ci m├┤┼że pou┼żi┼ą formul├ír na odst├║penie od zmluvy. Ak sa takto rozhodnete, za┼ílite n├ím spolu s tovarom Vami podp├şsan├ę p├şsomn├ę prehl├ísenie o odst├║pen├ş od zmluvy s uveden├şm V├í┼ího mena a priezviska, Va┼íej adresy, ─Ź├şsla objedn├ívky, d├ítumu objednania a ─Ź├şsla ├║─Źtu pre finan─Źn├ę vysporiadanie.

8. Ak kupuj├║ci odst├║pi od zmluvy, zru┼íuje sa od za─Źiatku aj ka┼żd├í doplnkov├í zmluva s├║visiaca so zmluvou, od ktorej kupuj├║ci odst├║pil.

9. Tovar za┼ílite spolu s dokladom o k├║pe najnesk├┤r do 14 dn├ş od d┼ła odst├║penia od zmluvy sp├Ą┼ą po┼ítou na adresu uveden├║ na fakt├║re. Kupuj├║ci je odst├║pen├şm od zmluvy povinn├Ż doru─Źi┼ą pred├ívaj├║cemu tovar kompletn├Ż vr├ítane kompletnej dokument├ície, nepo┼íkoden├Ż, pod─ża mo┼żnosti v origin├ílnom obale a nepou┼ż├şvan├Ż. Odpor├║─Źa sa tovar poisti┼ą. Z├ísielky na dobierku pred├ívaj├║ci nepreber├í. Po platnom odst├║pen├ş od zmluvy pred├ívaj├║ci vr├íti kupuj├║cemu v┼íetky platby, ktor├ę kupuj├║ci preuk├ízate─żne uhradil v s├║vislosti s uzavret├şm k├║pnej zmluvy, najm├Ą k├║pnu cenu vr├ítane n├íkladov na doru─Źenie tovaru. Pred├ívaj├║ci v┼íak nie je povinn├Ż uhradi┼ą kupuj├║cemu dodato─Źn├ę n├íklady, ak si kupuj├║ci zvolil in├Ż sp├┤sob doru─Źenia, ako je najlacnej┼í├ş be┼żn├Ż sp├┤sob doru─Źenia pon├║kan├Ż pred├ívaj├║cim. Dodato─Źn├Żmi n├íkladmi sa rozumie rozdiel medzi n├íkladmi na doru─Źenie, ktor├ę si zvolil kupuj├║ci, a n├íkladmi na najlacnej┼í├ş be┼żn├Ż sp├┤sob doru─Źenia pon├║kan├Ż pred├ívaj├║cim. Platby bud├║ kupuj├║cemu vr├íten├ę do 14 kalend├írnych dn├ş odo d┼ła, ke─Ć bude pred├ívaj├║cemu doru─Źen├ę ozn├ímenie kupuj├║ceho o odst├║pen├ş od k├║pnej zmluvy. ├Ührada bude uskuto─Źnen├í rovnak├Żm sp├┤sobom, ak├Ż pou┼żil kupuj├║ci pri svojej platbe. T├Żm nie je dotknut├ę pr├ívo kupuj├║ceho dohodn├║┼ą sa s pred├ívaj├║cim na inom sp├┤sobe platby, ak v s├║vislosti s t├Żm kupuj├║cemu nebud├║ ├║─Źtovan├ę ┼żiadne ─Ćal┼íie poplatky.

10. V pr├şpade, ┼że kupuj├║ci odst├║pi od zmluvy a doru─Ź├ş pred├ívaj├║cemu tovar, ktor├Ż je pou┼żit├Ż a je po┼íkoden├Ż alebo ne├║pln├Ż alebo hodnota predmetn├ęho tovaru je zn├ş┼żen├í v d├┤sledku tak├ęho zaobch├ídzania s tovarom, ktor├ę je nad r├ímec zaobch├ídzania potrebn├ęho na zistenie vlastnost├ş a funk─Źnosti tovaru, m├í pred├ívaj├║ci vo─Źi kupuj├║cemu n├írok na n├íhradu ┼íkody vo v├Ż┼íke hodnoty opravy tovaru a uvedenia tovaru do p├┤vodn├ęho stavu resp. pred├ívaj├║ci m├í pr├ívo po┼żadova┼ą od kupuj├║ceho preplatenie zn├ş┼żenia hodnoty tovaru a kupuj├║ci je o tejto skuto─Źnosti upovedomen├Ż.

11. V pr├şpade, ┼że kupuj├║ci odst├║pi od zmluvy a doru─Ź├ş pred├ívaj├║cemu tovar, ktor├Ż je pou┼ż├şvan├Ż, po┼íkoden├Ż alebo ne├║pln├Ż, zav├Ązuje sa kupuj├║ci uhradi┼ą pred├ívaj├║cemu hodnotu, o ktor├║ sa zn├ş┼żila hodnota tovaru v skuto─Źnej v├Ż┼íke, n├íklady, ktor├ę vznikli pred├ívaj├║cemu v s├║vislosti s opravou tovaru a jeho uveden├şm do p├┤vodn├ęho stavu kalkulovan├ę pod─ża cenn├şka pre poz├íru─Źn├Ż servis tovaru.

Kupuj├║ci je povinn├Ż v zmysle tohto bodu v┼íeobecn├Żch obchodn├Żch podmienok pred├ívaj├║cemu uhradi┼ą n├íhrady najviac vo v├Ż┼íke rozdielu medzi k├║pnou cenou tovaru a hodnotou tovaru v ─Źase odst├║penia od k├║pnej zmluvy.

12. Pred├ívaj├║ci sa zav├Ązuje vr├íti┼ą kupuj├║cemu cenu zaplaten├║ za pr├şslu┼ín├Ż tovar (spolu so v┼íetk├Żmi platbami, ktor├ę od neho prijal na z├íklade zmluvy alebo v s├║vislosti s ┼łou, vr├ítane n├íkladov na dopravu, dodanie a po┼ítovn├ę a in├Żch n├íkladov a poplatkov) v lehote 14 kalend├írnych dn├ş odo d┼ła doru─Źenia ozn├ímenia o odst├║pen├ş od zmluvy pred├ívaj├║cemu. Pred├ívaj├║ci nie je povinn├Ż vr├íti┼ą kupuj├║cemu cenu zaplaten├║ za pr├şslu┼ín├Ż tovar pred t├Żm, ako mu bol tovar od kupuj├║ceho spolu s pr├şslu┼íenstvom vr├ítane dokument├ície a pod. doru─Źen├Ż alebo k├Żm kupuj├║ci nepreuk├í┼że zaslanie tovaru spolu s pr├şslu┼íenstvom vr├ítane dokument├ície a pod. sp├Ą┼ą pred├ívaj├║cemu.

13. Pri odst├║pen├ş od zmluvy kupuj├║ci zn├í┼ía priame n├íklady na vr├ítenie tovaru pred├ívaj├║cemu alebo osobe poverenej pred├ívaj├║cim na prevzatie tovaru. Pri odst├║pen├ş od zmluvy kupuj├║ci zn├í┼ía priame n├íklady na vr├ítenie tovaru, ktor├Ż vzh─żadom na jeho povahu nie je mo┼żn├ę vr├íti┼ą prostredn├şctvom po┼íty. Priame n├íklady spojen├ę s vr├íten├şm tovaru nemo┼żno primerane vypo─Ź├şta┼ą vopred. Pod─ża dostupn├Żch inform├íci├ş je predpokladan├Ż odhad t├Żchto n├íkladov v z├ívislosti od ve─żkosti, hmotnosti tovaru, vzdialenosti odkia─ż sa uskuto─Ź┼łuje vr├ítenie tovaru a od cien za ktor├ę kupuj├║cim vybran├Ż prepravca poskytuje svoje slu┼żby vo v├Ż┼íke od 2,- EUR do 150,- EUR.

14. V pr├şpade, ak kupuj├║ci nespln├ş niektor├║ zo svojich vy┼í┼íie uveden├Żch povinnost├ş pod─ża t├Żchto V┼íeobecn├Żch obchodn├Żch podmienok, odst├║penie od zmluvy nie je platn├ę a ├║─Źinn├ę a pred├ívaj├║ci nie je povinn├Ż vr├íti┼ą v┼íetky preuk├ízate─żn├ę platby pod─ża t├Żchto V┼íeobecn├Żch obchodn├Żch podmienok kupuj├║cemu a z├írove┼ł m├í n├írok na ├║hradu n├íkladov spojen├Żch s odoslan├şm tovaru nasp├Ą┼ą kupuj├║cemu.

15. Kupuj├║ci (Spotrebite─ż) nem├┤┼że odst├║pi┼ą od zmluvy, predmetom ktorej je:

a) poskytnutie slu┼żby, ak sa jej poskytovanie za─Źalo s v├Żslovn├Żm s├║hlasom spotrebite─ża a spotrebite─ż vyhl├ísil, ┼że bol riadne pou─Źen├Ż o tom, ┼że vyjadren├şm tohto s├║hlasu str├íca pr├ívo na odst├║penie od zmluvy po ├║plnom poskytnut├ş slu┼żby, a ak do┼ílo k ├║pln├ęmu poskytnutiu slu┼żby,

b) predaj tovaru zhotoven├ęho pod─ża osobitn├Żch po┼żiadaviek spotrebite─ża, tovaru vyroben├ęho na mieru alebo tovaru ur─Źen├ęho osobitne pre jedn├ęho spotrebite─ża,

c) predaj tovaru, ktor├Ż podlieha r├Żchlemu zn├ş┼żeniu akosti alebo skaze,

d) predaj tovaru uzavret├ęho v ochrannom obale, ktor├Ż nie je vhodn├ę vr├íti┼ą z d├┤vodu ochrany zdravia alebo z hygienick├Żch d├┤vodov a ktor├ęho ochrann├Ż obal bol po dodan├ş poru┼íen├Ż,

e) predaj zvukov├Żch z├íznamov, obrazov├Żch z├íznamov, zvukovoobrazov├Żch z├íznamov, kn├şh alebo po─Ź├şta─Źov├ęho softv├ęru pred├ívan├Żch v ochrannom obale, ak spotrebite─ż tento obal rozbalil,

f) predaj kn├şh nedod├ívan├Żch v ochrannom obale,

g) poskytovanie elektronick├ęho obsahu inak ako na hmotnom nosi─Źi, ak sa jeho poskytovanie za─Źalo s v├Żslovn├Żm s├║hlasom spotrebite─ża a spotrebite─ż vyhl├ísil, ┼że bol riadne pou─Źen├Ż o tom, ┼że vyjadren├şm tohto s├║hlasu str├íca pr├ívo na odst├║penie od zmluvy.

15. K├║pna cena tovaru V├ím bude v┼żdy potvrden├í v spresnen├ş objedn├ívky e-mailom. Kupuj├║ci potvrdzuje, ┼że bol obozn├ímen├Ż s t├Żm, ┼że s├║─Źas┼ąou objedn├ívky je povinnos┼ą zaplati┼ą cenu.

16. V┼íetky ceny za tovar a slu┼żby a v┼íetky poplatky v internetovom obchode s├║ uv├ídzan├ę vr├ítane DPH. V┼íetky akcie platia do vypredania z├ísob, pokia─ż pri konkr├ętnom v├Żrobku nie je uveden├ę inak. Be┼żn├í cena znamen├í cenu tovaru, za ktor├║ predmetn├Ż tovar pon├║kame bez zoh─żadnenia celkov├Żch mo┼żn├Żch bonusov, marketingov├Żch kampan├ş na podporu predaja a in├Żch z─żavov├Żch akci├ş alebo cenu nez├ív├Ązne doporu─Źen├║ v├Żrobcom ─Źi distrib├║torom, pri─Źom bude zobrazen├í v┼żdy t├í cena, ktor├í lep┼íie odzrkad─żuje cenov├║ hladinu dan├ęho v├Żrobku v danom ─Źase na trhu.


17. Z├íru─Źn├ę podmienky s├║ upraven├ę reklama─Źn├Żm poriadkom.

Ak Tovar vykazuje zjavn├ę chyby, t.j. najm├Ą ak je Tovar Kupuj├║cemu predan├Ż v po┼íkodenom transportnom obale, je Kupuj├║ci opr├ívnen├Ż Tovar neprevzia┼ą. V takom pr├şpade zost├íva zachovan├Ż n├írok Kupuj├║ceho na poskytnutie riadneho plnenia Pred├ívaj├║ceho alebo na vr├ítenie k├║pnej ceny pod─ża zvolenia Kupuj├║ceho.
V pr├şpade, ┼że sa po prevzat├ş Tovaru Kupuj├║cim vyskytn├║ v z├íru─Źnej dobe chyby Tovaru, m├┤┼że Kupuj├║ci uplatni┼ą svoju Reklam├íciu.
D─║┼żka z├íru─Źnej doby pre kupuj├║cich, ktor├ş s├║ spotrebite─żmi v zmysle ─Źl├ínku 1. V┼íeobecn├ę ustanovenia a vymedzenie pojmov, odsek 3, bod 1.i., sa riadi platn├Żmi ustanoveniami Z├íkona, trv├í teda 24 mesiacov, s v├Żnimkami stanoven├Żmi Z├íkonom. Z├íru─Źn├í doba za─Ź├şna plyn├║┼ą d┼łom prevzatia tovaru kupuj├║cim. V pr├şpade, ┼że je reklamovan├Ż tovar doru─Źen├Ż po┼ítou alebo kuri├ęrom, (vi─Ć. kontakty) zodpovedn├í osoba tento tovar prevezme, skontroluje z├ísielku, dokument├íciu (fakt├║ru, pokladni─Źn├Ż blok, obal), rozhoduj├║ci d├ítum na lehotu plynutia reklam├ície je d├ítum prijatia od kuri├ęra alebo po┼ítov├ęho doru─Źovate─ża. Tovar zaslan├Ż na dobierku pred├ívaj├║ci nepreber├í; odpor├║─Źame tovar poisti┼ą.
D─║┼żka z├íru─Źnej doby pre kupuj├║cich, ktor├ş nie s├║ spotrebite─żmi v zmysle ─Źl├ínku 1. V┼íeobecn├ę ustanovenia a vymedzenie pojmov, odsek 3, bod 1.i., trv├í 12 mesiacov. Z├íru─Źn├í doba za─Ź├şna plyn├║┼ą d┼łom prevzatia tovaru kupuj├║cim. V pr├şpade, ┼że je reklamovan├Ż tovar doru─Źen├Ż po┼ítou alebo kuri├ęrom, (vi─Ć. kontakty) zodpovedn├í osoba tento tovar prevezme, skontroluje z├ísielku, dokument├íciu (fakt├║ru, pokladni─Źn├Ż blok, obal), rozhoduj├║ci d├ítum na lehotu plynutia reklam├ície je d├ítum prijatia od kuri├ęra alebo po┼ítov├ęho doru─Źovate─ża. Tovar zaslan├Ż na dobierku pred├ívaj├║ci nepreber├í; odpor├║─Źame tovar poisti┼ą.
Kupuj├║ci je opr├ívnen├Ż odst├║pi┼ą od zmluvy vo v┼íetk├Żch pr├şpadoch stanoven├Żch Z├íkonom. Odst├║penie je vo─Źi Pred├ívaj├║cemu ├║─Źinn├ę od okamihu, ke─Ć je mu doru─Źen├ę p├şsomn├ę prehl├ísenie Kupuj├║ceho o odst├║pen├ş od zmluvy. V pr├şpade odst├║penia od zmluvy, sa zmluva od po─Źiatku ru┼í├ş a zmluvn├ę strany s├║ povinn├ę vr├íti┼ą v┼íetko, ─Źo si na jej z├íklade poskytli.
V pr├şpade reklam├ície Pred├ívaj├║ci nezodpoved├í za stratu d├ít, respekt├şve za ┼íkodu sp├┤soben├║ stratou d├ít, ktor├ę boli ulo┼żen├ę v zariaden├ş. Kupuj├║ci si je povinn├Ż pred reklam├íciou d├íta s├ím z├ílohova┼ą.
Ak ide o vadu, ktor├║ mo┼żno odstr├íni┼ą, m├í spotrebite─ż - kupuj├║ci pr├ívo, aby bola bezplatne, v─Źas a riadne odstr├ínen├í. Pred├ívaj├║ci je povinn├Ż vadu bez zbyto─Źn├ęho odkladu odstr├íni┼ą. Spotrebite─ż - kupuj├║ci m├┤┼że namiesto odstr├ínenia vady po┼żadova┼ą v├Żmenu veci, alebo ak sa vada t├Żka len s├║─Źasti veci, v├Żmenu s├║─Źasti, ak t├Żm pred├ívaj├║cemu nevznikn├║ neprimeran├ę n├íklady vzh─żadom na cenu tovaru alebo z├íva┼żnos┼ą vady.
Pred├ívaj├║ci m├┤┼że v┼żdy namiesto odstr├ínenia vady vymeni┼ą z├ívadn├║ vec za nez├ívadn├║, ak to spotrebite─żovi - kupuj├║cemu nesp├┤sob├ş z├íva┼żn├ę ┼ąa┼żkosti.
Ak ide o vadu, ktor├║ nemo┼żno odstr├íni┼ą a ktor├í br├íni tomu, aby sa vec mohla riadne u┼ż├şva┼ą ako vec bez vady, m├í spotrebite─ż - kupuj├║ci pr├ívo na v├Żmenu veci alebo m├í pr├ívo od zmluvy odst├║pi┼ą. Tie ist├ę pr├íva prisl├║chaj├║ spotrebite─żovi - kupuj├║cemu, ak ide s├şce o odstr├ínite─żn├ę vady, ak v┼íak spotrebite─ż - kupuj├║ci nem├┤┼że pre op├Ątovn├ę vyskytnutie sa vady po oprave alebo pre v├Ą─Ź┼í├ş po─Źet v├íd vec riadne u┼ż├şva┼ą. Ak ide o in├ę neodstr├ínite─żn├ę vady, m├í spotrebite─ż - kupuj├║ci pr├ívo na primeran├║ z─żavu z ceny veci.
Pred├ívaj├║ci pou─Źil spotrebite─ża - kupuj├║ceho o jeho pr├ívach, ktor├ę mu vypl├Żvaj├║ z ust. ┬ž 622 Ob─Źianskeho z├íkonn├şka (bod 1. tohto ─Źl├ínku) a pr├ívach, ktor├ę mu vypl├Żvaj├║ z ust. ┬ž 623 Ob─Źianskeho z├íkonn├şka (bod 2. tohto ─Źl├ínku) tak, ┼że umiestnil tento Reklama─Źn├Ż poriadok na pr├şslu┼ínej podstr├ínke elektronick├ęho obchodu Pred├ívaj├║ceho a spotrebite─ż - kupuj├║ci mal mo┼żnos┼ą si ho pre─Ź├şta┼ą v ─Źase pred odoslan├şm objedn├ívky.
Na z├íklade rozhodnutia kupuj├║ceho, ktor├ę zo svojich pr├ív v zmysle ust. ┬ž 622 a ust. ┬ž 623 Ob─Źianskeho z├íkonn├şka uplat┼łuje, je pred├ívaj├║ci alebo ur─Źen├í osoba povinn├í ur─Źi┼ą sp├┤sob vybavenia reklam├ície pod─ża ust. ┬ž 2 p├şsm. m) z├íkona o ochrane spotrebite─ża ihne─Ć, v zlo┼żitej┼í├şch pr├şpadoch do 3 dn├ş od za─Źiatku reklama─Źn├ęho konania, v od├┤vodnen├Żch pr├şpadoch, najm├Ą ak sa vy┼żaduje zlo┼żit├ę technick├ę zhodnotenie stavu tovaru, najnesk├┤r do 30 dn├ş odo d┼ła za─Źiatku reklama─Źn├ęho konania. Po ur─Źen├ş sp├┤sobu vybavenia reklam├ície pred├ívaj├║ci alebo ur─Źen├í osoba reklam├íciu vybav├ş ihne─Ć, v od├┤vodnen├Żch pr├şpadoch mo┼żno reklam├íciu vybavi┼ą aj nesk├┤r. Vybavenie reklam├ície v┼íak nesmie trva┼ą dlh┼íie ako 30 dn├ş odo d┼ła uplatnenia reklam├ície. Po uplynut├ş lehoty na vybavenie reklam├ície m├í spotrebite─ż pr├ívo od zmluvy odst├║pi┼ą alebo m├í pr├ívo na v├Żmenu tovaru za nov├Ż tovar. O ukon─Źen├ş reklama─Źn├ęho konania a v├Żsledku reklam├ície informuje pred├ívaj├║ci kupuj├║ceho formou dohodnutou medzi obidvoma zmluvn├Żmi stranami (e-mailom a doporu─Źen├Żm listom) a z├írove┼ł bude kupuj├║cemu spolu s tovarom doru─Źen├Ż reklama─Źn├Ż protokol. Ak kupuj├║ci reklam├íciu tovaru uplatnil po─Źas prv├Żch 12 mesiacov od uzavretia k├║pnej zmluvy, m├┤┼że pred├ívaj├║ci vybavi┼ą reklam├íciu zamietnut├şm len na z├íklade vyjadrenia znalca alebo stanoviska vydan├ęho autorizovanou, notifikovanou alebo akreditovanou osobou alebo stanoviska ur─Źenej osoby (─Ćalej len ÔÇťodborn├ę pos├║denie tovaruÔÇť). Bez oh─żadu na v├Żsledok odborn├ęho pos├║denia nem├┤┼że pred├ívaj├║ci od kupuj├║ceho vy┼żadova┼ą ├║hradu n├íkladov na odborn├ę pos├║denie tovaru ani in├ę n├íklady s├║visiace s odborn├Żm pos├║den├şm tovaru.
Ak kupuj├║ci reklam├íciu v├Żrobku uplatnil po 12 mesiacoch od uzavretia k├║pnej zmluvy a pred├ívaj├║ci ju zamietol, osoba, ktor├í reklam├íciu vybavila, je povinn├í v doklade o vybaven├ş reklam├ície uvies┼ą, komu m├┤┼że kupuj├║ci zasla┼ą tovar na odborn├ę pos├║denie. Ak kupuj├║ci tovar za┼íle na odborn├ę pos├║denie ur─Źenej osobe uvedenej v doklade o vybaven├ş reklam├ície, n├íklady odborn├ęho pos├║denia tovaru, ako aj v┼íetky ostatn├ę s t├Żm s├║visiace ├║─Źelne vynalo┼żen├ę n├íklady zn├í┼ía pred├ívaj├║ci bez oh─żadu na v├Żsledok odborn├ęho pos├║denia. Ak kupuj├║ci odborn├Żm pos├║den├şm preuk├í┼że zodpovednos┼ą pred├ívaj├║ceho za reklamovan├║ chybu tovaru, m├┤┼że reklam├íciu uplatni┼ą znova; po─Źas vykon├ívania odborn├ęho pos├║denia tovaru z├íru─Źn├í doba neplynie. Pred├ívaj├║ci je povinn├Ż kupuj├║cemu uhradi┼ą do 14 dn├ş odo d┼ła znova uplatnenej reklam├ície v┼íetky n├íklady vynalo┼żen├ę na odborn├ę pos├║denie tovaru, ako aj v┼íetky s t├Żm s├║visiace ├║─Źelne vynalo┼żen├ę n├íklady. Znova uplatnen├║ reklam├íciu nemo┼żno zamietnu┼ą.
Reklam├ícia sa uplat┼łuje po┼ítou na adrese uvedenej na fakt├║re.
Spolo─Źne s tovarom odpor├║─Źame pre r├Żchlej┼íie vybavenie reklam├ície dolo┼żi┼ą doklad potvrdzuj├║ci k├║pu tovaru (fakt├║ra).
V pr├şpade, ┼że kupuj├║ci vyu┼żije svoje pr├ívo a vy┼żaduje odstr├ínenie poruchy tovaru opravou a v z├íru─Źnom liste je pre ├║─Źely z├íru─Źn├Żch opr├ív tovaru ur─Źen├Ż in├Ż subjekt ako predajca, ktor├ęho miesto podnikania je v rovnakom mieste ako v pr├şpade pred├ívaj├║ceho alebo v mieste pre kupuj├║ceho bli┼ż┼íom, uplatn├ş Kupuj├║ci pr├ívo na z├íru─Źn├║ opravu u subjektu uveden├ęho v z├íru─Źnom liste.
V pr├şpade, ┼że nie je mo┼żn├ę uplatni┼ą z├íru─Źn├║ opravu u in├ęho subjektu ako u predajcu, zaist├ş z├íru─Źn├║ opravu predajca. Predajca v de┼ł prijatia reklam├ície vystav├ş kupuj├║cemu doklad o prijat├ş reklam├ície tovaru, v ktorom presne ozna─Ź├ş vady tovaru v s├║lade s ustanoven├şm ┬ž 18 ods. 5 Z├íkona o ochrane spotrebite─ża. Po vybaven├ş reklam├ície predajca informuje kupuj├║ceho formou dohodnutou s kupuj├║cim.
─Äalej je kupuj├║ci opr├ívnen├Ż vy┼żadova┼ą z├íru─Źn├║ opravu v autorizovan├Żch servisn├Żch stredisk├ích, ktor├Żch zoznam je prilo┼żen├Ż v dokument├ícii k tovaru, pr├şpadne ich ozn├ími Pred├ívaj├║ci na po┼żiadanie Kupuj├║ceho.
Reklam├ície vr├ítane odstr├ínenia poruchy musia by┼ą vybaven├ę bez zbyto─Źn├ęho odkladu, v od├┤vodnen├Żch pr├şpadoch najnesk├┤r do 30 dn├ş odo d┼ła uplatnenia reklam├ície. Po uplynut├ş tejto lehoty m├í spotrebite─ż pr├ívo od zmluvy odst├║pi┼ą alebo m├í pr├ívo na v├Żmenu v├Żrobku za nov├Ż v├Żrobok.
V situ├ícii, ke─Ć je tovar potrebn├ę zasla┼ą pred├ívaj├║cemu alebo servisn├ęmu stredisku, kon├í kupuj├║ci tak, aby bol tovar zabalen├Ż do vhodn├ęho obalu, ktor├Ż tovar dostato─Źne ochr├íni a vyhovuje n├írokom na prepravu tovaru. V pr├şpade prepravy krehk├ęho Tovaru, odpor├║─Źame ozna─Źi┼ą z├ísielku pr├şslu┼ín├Żmi symbolmi.
V pr├şpade, ┼że je reklamovan├Ż tovar doru─Źen├Ż po┼ítou alebo kuri├ęrom, (vi─Ć. kontakty) zodpovedn├í osoba tento tovar prevezme, skontroluje z├ísielku, dokument├íciu (fakt├║ru, pokladni─Źn├Ż blok, obal), rozhoduj├║ci d├ítum na lehotu plynutia reklam├ície je d├ítum prijatia od kuri├ęra alebo po┼ítov├ęho doru─Źovate─ża.
Zodpovedn├í osoba v plnej miere zodpoved├í za sledovanie plynutia lehoty na reklam├íciu v v s├║lade s pr├şslu┼ín├Żm ustanoven├şm Z├íkona ─Ź. 250/2007 Z.z. o ochrane spotrebite─ża a Ob─Źianskeho z├íkonn├şka a bezodkladn├ę kontaktovanie z├íkazn├şka o vybaven├ş reklam├ície v z├íkonom ur─Źenej lehote formou e-mailu, SMS, resp. doporu─Źen├ęho listu.
Servisn├ę stredisko po riadnom vybaven├ş reklam├ície vyzve kupuj├║ceho telefonicky, e-mailom alebo in├Żm sp├┤sobom dohodnut├Żm s kupuj├║cim k prevzatiu opraven├ęho Tovaru a reklama─Źn├ęho protokolu, resp. bude po vz├íjomnej dohode tovar spolu s reklama─Źn├Żm protokolom doru─Źen├Ż Kupuj├║cemu formou doporu─Źenej z├ísielky.
Pri akejko─żvek n├ív┼íteve servisn├ęho technika u Kupuj├║ceho je potrebn├ę, aby bol vyhotoven├Ż protokol o zisten├Żch poruch├ích a forme ich odstr├ínenia. Bez tak├ęhoto protokolu nie je n├ív┼íteva servisn├ęho technika bran├í do ├║vahy.
N├írok na uplatnenie z├íruky zanik├í v pr├şpade neodbornej mont├í┼że alebo neodborn├ęho uvedenia tovaru do prev├ídzky, rovnako ako pri neodbornej manipul├ícii s tovarom, t.j. najm├Ą pri:
poru┼íen├ş ochrann├Żch pe─Źat├ş a n├ílepiek, ak na v├Żrobku nejak├ę s├║ pou┼ż├şvanie tovaru v podmienkach, ktor├ę svojimi parametrami nezodpovedaj├║ parametrom uveden├Żm v dokument├ícii k tovaru.
Kupuj├║ci berie na vedomie:
- Monitor m├┤┼że farby skres─żova┼ą.
- V├Ą─Ź┼íie samolepky ako 50 cm m├┤┼żu by┼ą rozdelen├ę na nieko─żko dielov.
- Ve─żkosti s├║ uveden├ę ako h├írok na ktorom je umiestnen├í samolepka.
V pr├şpade, ┼że kupuj├║ci nebol spokojn├Ż s vybaven├şm reklam├ície pred├ívaj├║cim alebo ke─Ć sa kupuj├║ci obr├ítil na pred├ívaj├║ceho so ┼żiados┼ąou o n├ípravu a nebol spokojn├Ż so sp├┤sobom, ktor├Żm pred├ívaj├║ci vybavil jeho reklam├íciu alebo ak sa domnieva, ┼że pred├ívaj├║ci poru┼íil jeho pr├íva, m├í kupuj├║ci ÔÇô spotrebite─ż pr├ívo obr├íti┼ą sa na pred├ívaj├║ceho so ┼żiados┼ąou o n├ípravu. Ak pred├ívaj├║ci na tak├║to ┼żiados┼ą odpovie zamietavo alebo na ┼łu neodpovie do 30 dn├ş odo d┼ła jej odoslania, m├í kupuj├║ci ÔÇô spotrebite─ż pr├ívo poda┼ą n├ívrh na za─Źatie alternat├şvneho rie┼íenia sporu subjektu alternat├şvneho rie┼íenia sporov. Subjektom alternat├şvneho rie┼íenia sporov je Slovensk├í obchodn├í in┼ípekcia, Prievozsk├í 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27, resp. in├í pr├şslu┼ín├í opr├ívnen├í pr├ívnick├í osoba zap├şsan├í v zozname subjektov alternat├şvneho rie┼íenia sporov vedenom Ministerstvom hospod├írstva Slovenskej republiky (zoznam je dostupn├Ż na str├ínke www.mhsr.sk). Kupuj├║ci ÔÇô spotrebite─ż je opr├ívnen├Ż si vybra┼ą subjekt alternat├şvneho rie┼íenia spotrebite─żsk├Żch sporov na ktor├Ż sa obr├íti. Spotrebite─ż m├┤┼że na podanie n├ívrhu na alternat├şvne rie┼íenie svojho sporu vyu┼żi┼ą platformu pre rie┼íenie sporov on-line, ktor├í je dostupn├í na webovej str├ínke http://ec.europa.eu/consumers/odr/.
V pr├şpade akejko─żvek reklam├ície informuje kupuj├║ci pred├ívaj├║ceho o uplatnen├ş reklam├ície a dohodne sa s n├şm na najvhodnej┼íej forme reklama─Źn├ęho postupu. Pred├ívaj├║ci s prihliadnut├şm na povahu reklam├ície pon├║kne kupuj├║cemu, aby ho nav┼ít├şvil servisn├Ż technik a opravu por├║ch tovaru urobil na mieste pr├şpadnej in┼ítal├ície, t.j. u Kupuj├║ceho, alebo odporu─Ź├ş tovar dopravi┼ą do servisn├ęho strediska.

Z├íru─Źn├í doba na tovar je 24 mesiacov odo d┼ła uzavretia k├║pnej zmluvy, pokia─ż nie je stanoven├í in├í z├íru─Źn├í doba pre konkr├ętny tovar, a plynie odo d┼ła prevzatia tovaru. Z├íru─Źn├í doba 24 mesiacov plat├ş pri predaji tovaru na s├║kromn├║ potrebu [┬ž 620 ods. 1 Ob─Źianskeho z├íkonn├şka]. Pokia─ż kupuj├║ci, nie je spotrebite─ż v zmysle ─Źl├ínku 1. V┼íeobecn├ę ustanovenia a vymedzenie pojmov, odsek 3, bod 1.i., z├íru─Źn├í doba trv├í 12 mesiacov.
Z├íru─Źn├í doba sa predl┼żuje o dobu, po─Źas ktorej kupuj├║ci nemohol pou┼ż├şva┼ą tovar z d├┤vodu z├íru─Źnej opravy tovaru.
V pr├şpade v├Żmeny tovaru za nov├Ż dostane kupuj├║ci doklad na ktorom bude uveden├Ż vymenen├Ż tovar. Pr├şpadn├ę ─Ćal┼íie reklam├ície sa uplat┼łuj├║ na z├íklade p├┤vodn├ęho dodacieho listu a tohto reklama─Źn├ęho dokladu. V pr├şpade v├Żmeny tovaru za─Ź├şna be┼ża┼ą z├íru─Źn├í doba odo d┼ła prevzatia nov├ęho tovaru, av┼íak iba na nov├Ż tovar.
V┼íetky zasielan├ę krmiv├í maj├║ dobu minim├ílnej trvanlivosti viac ako 2 mesiace pred d├ítumom spotreby. V pr├şpade krat┼íej doby trvanlivosti kontaktujeme kupuj├║ceho telefonicky alebo e-mailom a z├ísielku odo┼íleme a┼ż po jeho s├║hlase.
V┼íetky z├íru─Źn├ę opravy uplatnen├ę pr├ívom s├║ bezplatn├ę.
V pr├şpade reklam├ície nezodpoved├íme za stratu d├ít, respekt├şve za ┼íkodu sp├┤soben├║ stratou d├ít, ktor├ę boli ulo┼żen├ę v zariaden├ş.
Z├íru─Źn├í doba plynie od prevzatia tovaru.
Do z├íru─Źnej doby sa nepo─Ź├şta doba od reklam├ície tovaru a┼ż do doby, kedy je kupuj├║ci povinn├Ż po skon─Źen├ş z├íru─Źnej opravy tovar prevzia┼ą. Ak d├┤jde k v├Żmene tovaru za nov├Ż alebo k v├Żmene s├║─Źiastky, na ktor├║ je poskytnut├í z├íruka, za─Ź├şna plyn├║┼ą z├íru─Źn├í doba znova od za─Źiatku, od prevzatia nov├ęho tovaru (pr├şp. od prevzatia tovaru s novou s├║─Źiastkou).
Na dar─Źeky k tovaru nemo┼żno vy┼í┼íie uveden├ę uplatni┼ą.
Da┼łov├Ż doklad V├ím bude odoslan├Ż v de┼ł dodania tovaru formou e-mailu alebo v bal├şku.
Spolu s tovarom V├ím bude doru─Źen├Ż z├íru─Źn├Ż list (ak nie je prilo┼żen├Ż, sl├║┼żi ako z├íru─Źn├Ż list fakt├║ra, ktor├í v├ím bude zaslan├í na e-mail po doru─Źen├ş tovaru).
Nárok na uplatnenie záruky u predávajúceho kupujúcim zaniká:

- nepredlo┼żen├şm dokladu o zaplaten├ş, v pr├şpade, ┼że sl├║┼żi ako z├íru─Źn├Ż list, dodacieho listu alebo z├íru─Źn├ęho listu, pr├şslu┼íenstva alebo dokument├ície tovaru,
- neozn├ímen├şm zjavn├Żch ch├Żb pri prevzat├ş tovaru do 48 hod.,
- uplynut├şm z├íru─Źnej doby tovaru,
- mechanick├Żm po┼íkoden├şm tovaru sp├┤soben├Żm kupuj├║cim,
- pou┼ż├şvan├şm tovaru v podmienkach, ktor├ę neodpovedaj├║ svojou vlhkos┼ąou, chemick├Żmi a mechanick├Żmi vplyvmi prirodzen├ęmu prostrediu,
- neodborn├Żm zaobch├ídzan├şm, obsluhou alebo zanedban├şm starostlivosti o tovar,
- po┼íkoden├şm tovaru nadmern├Żm za┼ąa┼żovan├şm alebo pou┼ż├şvan├şm v rozpore s podmienkami uveden├Żmi v dokument├ícii, v┼íeobecn├Żmi z├ísadami, technick├Żmi normami alebo bezpe─Źnostn├Żmi predpismi platn├Żmi v SR,
- po┼íkoden├şm tovaru neodvr├ítite─żn├Żmi a/alebo nepredv├şdate─żn├Żmi udalos┼ąami,
- po┼íkoden├şm tovaru n├íhodnou skazou a n├íhodn├Żm zhor┼íen├şm,
- neodborn├Żm z├ísahom, po┼íkoden├şm pri doprave, po┼íkoden├şm vodou, oh┼łom, statickou ─Źi atmosf├ęrickou elektrinou alebo in├Żm z├ísahom vy┼í┼íej moci,
- zásahom do tovaru k tomu neoprávnenej osoby.


18. Pred├ívaj├║ci nezodpoved├í za oneskoren├║ dod├ívku tovaru zavinen├║ kuri├ęrskou slu┼żbou, pr├şpadne udan├şm nespr├ívnej adresy kupuj├║ceho. Kupuj├║cemu odpor├║─Źame d├┤kladne skontrolova┼ą tovar, ako aj jeho obal, pri jeho prevzat├ş od prepravcu/kuri├ęra a potvrdi┼ą svoj├şm podpisom prevzatie tovaru na doklade o prevzat├ş tovaru. V pr├şpade, ┼że kupuj├║ci zist├ş, ┼że tovar alebo obal tovaru je mechanicky po┼íkoden├Ż, je vhodn├ę t├║to skuto─Źnos┼ą ozn├ími┼ą dopravcovi a za jeho pr├ştomnosti skontrolova┼ą stav tovaru. V pr├şpade zistenia po┼íkodenia tovaru pri jeho prevzat├ş kupuj├║cim ihne─Ć pri prevzat├ş tovaru vyhotovi┼ą z├íznam o rozsahu a povahe po┼íkodenia tovaru (┼íkodov├Ż z├ípis), ktor├ęho spr├ívnos┼ą potvrd├ş dopravca.

Reklam├ície mechanick├ęho po┼íkodenia tovaru, ktor├ę nebolo zjavn├ę pri prevzat├ş z├ísielky, je nutn├ę uplatni┼ą okam┼żite po prevzat├ş z├ísielky. N├íroky z neskor┼íie zisten├Żch v├íd takto po┼íkoden├ęho tovaru je mo┼żn├ę uplatni┼ą, ak sa preuk├í┼że, ┼że reklamovan├ę vady mal tovar u┼ż v ─Źase prevzatia od dopravcu.

19. Kupuj├║ci m├í pr├ívo zru┼íi┼ą objedn├ívku bez udania d├┤vodu kedyko─żvek pred exped├şciou tovaru a to prostredn├şctvom elektronickej po┼íty alebo telefonicky. V pr├şpade nedodania tovaru z d├┤vodu vy┼í┼íej moci alebo z d├┤vodu ukon─Źenia jeho v├Żroby pred├ívaj├║ci bezodkladne informuje kupuj├║ceho o d├┤vode nedodania. Pred├ívaj├║ci je povinn├Ż poskytn├║┼ą mo┼żnos┼ą dodania n├íhradn├ęho tovaru.

Kupuj├║ci m├í pr├ívo odmietnu┼ą mo┼żnos┼ą dodania n├íhradn├ęho tovaru a odst├║pi┼ą od objedn├ívky uveden├ęho tovaru. V pr├şpade ├║hrady k├║pnej ceny alebo jej ─Źasti bud├║ pri zru┼íen├ş objedn├ívky finan─Źn├ę prostriedky vr├íten├ę kupuj├║cemu v lehote 14 kalend├írnych dn├ş rovnak├Żm sp├┤sobom, ak├Ż pou┼żil kupuj├║ci pri svojej platbe. T├Żm nie je dotknut├ę pr├ívo kupuj├║ceho dohodn├║┼ą sa s pred├ívaj├║cim na inom sp├┤sobe platby, ak v s├║vislosti s t├Żm kupuj├║cemu nebud├║ ├║─Źtovan├ę ┼żiadne ─Ćal┼íie poplatky.

20. Pokia─ż spotrebite─ż nie je spokojn├Ż so sp├┤sobom, ktor├Żm pred├ívaj├║ci vybavil jeho reklam├íciu alebo ak sa domnieva, ┼że pred├ívaj├║ci poru┼íil jeho pr├íva, m├í mo┼żnos┼ą obr├íti┼ą sa na pred├ívaj├║ceho so ┼żiados┼ąou o n├ípravu. Ak pred├ívaj├║ci na ┼żiados┼ą o n├ípravu odpovie zamietavo alebo na ┼łu neodpovie do 30 dn├ş odo d┼ła jej odoslania, spotrebite─ż m├í pr├ívo poda┼ą n├ívrh na za─Źatie alternat├şvneho rie┼íenia svojho sporu pod─ża ustanovenia ┬ž 12 z├íkona ─Ź. 391/2015 Z. z. o alternat├şvnom rie┼íen├ş spotrebite─żsk├Żch sporov a o zmene a doplnen├ş niektor├Żch z├íkonov.

Pr├şslu┼ín├Żm subjektom na alternat├şvne rie┼íenie spotrebite─żsk├Żch sporov je Slovensk├í obchodn├í in┼ípekcia Prievozsk├í 32, 827 99 Bratislava 27, www.soi.sk alebo in├í pr├şslu┼ín├í opr├ívnen├í pr├ívnick├í osoba zap├şsan├í v zozname subjektov alternat├şvneho rie┼íenia sporov vedenom Ministerstvom hospod├írstva Slovenskej republiky (zoznam je dostupn├Ż na str├ínke http://www.mhsr.sk); spotrebite─ż m├í pr├ívo vo─żby, na ktor├Ż z uveden├Żch subjektov alternat├şvneho rie┼íenia spotrebite─żsk├Żch sporov sa obr├íti.

Kupuj├║ci - spotrebitelia s├║ opr├ívnen├ş pou┼żi┼ą platformu rie┼íenia sporov online (─Ćalej len ako ÔÇ×RSOÔÇť) na rie┼íenie svojich sporov, v jazyku, ktor├ş si zvolia. Kupuj├║ci - spotrebite─ż m├┤┼że na alternat├şvne rie┼íenie svojho sporu vyu┼żi┼ą platformu RSO, ktor├í je dostupn├í na webovej str├ínke http://ec.europa.eu/consumers/odr/ . Kupuj├║ci - spotrebite─ż pri predkladan├ş podania platforme RSO vypln├ş elektronick├Ż formul├ír s┼ąa┼żnosti. Inform├ície, ktor├ę predlo┼ż├ş, musia by┼ą dostato─Źn├ę na ur─Źenie pr├şslu┼ín├ęho subjektu alternat├şvneho rie┼íenia sporov online. Kupuj├║ci - spotrebite─ż m├┤┼że prilo┼żi┼ą dokumenty na podporu svojej s┼ąa┼żnosti.

21. Osobn├ę ├║daje a ich ochrana

21.1. Zmluvn├ę strany sa dohodli, ┼że kupuj├║ci v pr├şpade, ┼że je fyzickou osobou, je povinn├Ż ozn├ími┼ą pred├ívaj├║cemu svoje meno a priezvisko, adresu trval├ęho bydliska vr├ítane PS─î, ─Ź├şslo telef├│nu a mailov├║ adresu.

21.2. Kupuj├║ci resp. dotknut├í osoba (─Ćalej ako ÔÇ×kupuj├║ciÔÇť alebo ÔÇ×dotknut├í osobaÔÇť) poskytuje osobn├ę ├║daje pred├ívaj├║cemu dobrovo─żne za ├║─Źelom splnenia jeho povinnost├ş vypl├Żvaj├║cich z k├║pnej zmluvy a ─Ćal┼íej komunik├ície s n├şm. Bez ich poskytnutia pred├ívaj├║ci nem├┤┼że riadne plni┼ą zmluvu s kupuj├║cim a preto ju nebude mo┼żn├ę s kupuj├║cim ani uzavrie┼ą. ├Ü─Źelom sprac├║vania t├Żchto osobn├Żch ├║dajov je vystavenie da┼łov├ęho dokladu, predzmluvn├ę vz┼ąahy, identifik├ícia kupuj├║ceho, potvrdenie objedn├ívky a to telefonicky alebo prostredn├şctvom elektronickej po┼íty, doru─Źenie tovaru, registr├ícia na internetovom obchode www.centralstyle.sk, realizovanie marketingov├Żch aktiv├şt, inform├ícii o novink├ích a akciov├Żch ponuk├ích.

21.3. Pred├ívaj├║ci sprac├║va osobn├ę ├║daje dotknut├Żch os├┤b na marketingov├ę ├║─Źely na z├íklade ich ┼żiadosti resp. s├║hlasu dotknutej osoby v s├║lade s ┬ž 11 ods. 1 z├ík. ─Ź. 122/2013 Z. z. o ochrane osobn├Żch ├║dajov v znen├ş neskor┼í├şch pr├ívnych predpisov. Dotknut├í osoba prejav├ş svoj s├║hlas so sprac├║van├şm osobn├Żch ├║dajov na tento ├║─Źel pri objednan├ş tovaru prostredn├şctvom internetov├ęho obchodu www.centralstyle.sk,pri registr├ícii na internetovom obchode www.centralstyle.sk alebo in├Żm vhodn├Żm sp├┤sobom. Dotknut├í osoba vyjadruje svoj s├║hlas za┼íkrtnut├şm pr├şslu┼ín├ęho pol├ş─Źka pred odoslan├şm objedn├ívky alebo pri registr├ícii na internetovom obchode www.centralstyle.sk, aby pred├ívaj├║ci spracoval a uschov├íval jej osobn├ę ├║daje v rozsahu meno, priezvisko, e-mailov├í adresa pri ─Źinnosti pred├ívaj├║ceho t├Żkaj├║cej sa zasielania inform├íci├ş o novink├ích a akciov├Żch ponuk├ích a spracov├íval ich vo svojom informa─Źnom syst├ęme Marketing. Kupuj├║ci ude─żuje pred├ívaj├║cemu tento s├║hlas na dobu ur─Źit├║ do splnenia ├║─Źelu sprac├║vania osobn├Żch ├║dajov kupuj├║ceho

21.4.Pred├ívaj├║ci t├Żmto oznamuje kupuj├║cemu, ┼że v zmysle ust. ┬ž 10 ods. 3 p├şsm. b) z├íkona ─Ź. 122/2013 Z. z. o ochrane osobn├Żch ├║dajov v znen├ş neskor┼í├şch predpisov bude pred├ívaj├║ci ako prev├ídzkovate─ż v procese uzatv├írania k├║pnej zmluvy sprac├║va┼ą osobn├ę ├║daje kupuj├║ceho bez jeho s├║hlasu ako dotknutej osoby, ke─Ć┼że sprac├║vanie osobn├Żch ├║dajov kupuj├║ceho bude vykon├ívan├ę pred├ívaj├║cim v predzmluvn├Żch vz┼ąahoch s kupuj├║cim a sprac├║vanie osobn├Żch ├║dajov kupuj├║ceho je nevyhnutn├ę na plnenie z k├║pnej zmluvy, v ktorej vystupuje kupuj├║ci ako jedna zo zmluvn├Żch str├ín.
Kupuj├║ci m├┤┼że za┼íkrtnut├şm pr├şslu┼ín├ęho pol├ş─Źka pred odoslan├şm objedn├ívky vyjadri┼ą svoj s├║hlas v zmysle ust. ┬ž 11 ods. 1 z├íkona o ochrane osobn├Żch ├║dajov, aby pred├ívaj├║ci spracoval a uschov├íval jeho osobn├ę ├║daje, najm├Ą tie, ktor├ę s├║ uveden├ę vy┼í┼íie a/alebo ktor├ę s├║ potrebn├ę pri ─Źinnosti pred├ívaj├║ceho t├Żkaj├║cej sa zasielania inform├íci├ş o nov├Żch produktoch, z─żav├ích a akci├ích na pon├║kan├Żch tovaroch a spracov├íval ich vo v┼íetk├Żch svojich informa─Źn├Żch syst├ęmoch, t├Żkaj├║cich sa zasielania inform├íci├ş o nov├Żch produktoch, z─żav├ích a akci├ích na pon├║kan├Żch tovaroch. Kupuj├║ci ude─żuje pred├ívaj├║cemu tento s├║hlas na dobu ur─Źit├║ do splnenia ├║─Źelu sprac├║vania osobn├Żch ├║dajov kupuj├║ceho. Pred├ívaj├║ci po splnen├ş ├║─Źelu sprac├║vania zabezpe─Ź├ş bezodkladne likvid├íciu osobn├Żch ├║dajov kupuj├║ceho. S├║hlas so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov m├┤┼że kupuj├║ci odvola┼ą kedyko─żvek p├şsomnou formou. S├║hlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doru─Źenia odvolania s├║hlasu kupuj├║cim pred├ívaj├║cemu.

21.5. Kupuj├║ci m├í pr├ívo a mo┼żnos┼ą aktualizova┼ą osobn├ę ├║daje priamo v on-line re┼żime na web str├ínke internetov├ęho obchodu, v z├íkazn├şckej sekcii, ihne─Ć po prihl├ísen├ş.

21.6. Pred├ívaj├║ci vyhlasuje, ┼że v s├║lade s ust. ┬ž 6 ods. 2 p├şsm. c) ZnOO├Ü osobn├ę ├║daje bude z├şskava┼ą v├Żlu─Źne na ├║─Źel uveden├ę v bode 25.2. t├Żchto v┼íeobecn├Żch obchodn├Żch podmienok.

21.7. Pred├ívaj├║ci vyhlasuje, ┼że v s├║lade s ust. ┬ž 6 ods. 2 p├şsm. e) ZnOO├Ü zabezpe─Ź├ş, aby sa osobn├ę ├║daje sprac├║vali a vyu┼ż├şvali v├Żlu─Źne sp├┤sobom, ktor├Ż zodpoved├í ├║─Źelu, na ktor├Ż boli zhroma┼żden├ę.

21.8. Pred├ívaj├║ci vyhlasuje, ┼że v s├║lade s ust ┬ž 6 ods. 2 p├şsm. i) ZnOO├Ü bude sprac├║va┼ą osobn├ę ├║daje v s├║lade s dobr├Żmi mravmi a bude kona┼ą sp├┤sobom, ktor├Ż neodporuje ZnOO├Ü ani in├Żm v┼íeobecne z├ív├Ązn├Żm pr├ívnym predpisom a ani ich nebude obch├ídza┼ą.

21.9. Kupuj├║ci m├í pr├ívo na z├íklade p├şsomnej ┼żiadosti od pred├ívaj├║ceho vy┼żadova┼ą
1/ potvrdenie, ─Źi s├║ alebo nie s├║ osobn├ę ├║daje o nej sprac├║van├ę,
2/ vo v┼íeobecne zrozumite─żnej forme inform├ície o sprac├║van├ş osobn├Żch ├║dajov v informa─Źnom syst├ęme v rozsahu:
a) identifika─Źn├ę ├║daje pred├ívaj├║ceho a z├ístupcu pred├ívaj├║ceho, ak bol vymenovan├Ż,
b) identifika─Źn├ę ├║daje sprostredkovate─ża; to neplat├ş, ak pred├ívaj├║ci pri z├şskavan├ş osobn├Żch ├║dajov nepostupuje pod─ża ┬ž 8 ZnOO├Ü,
c) ├║─Źel sprac├║vania osobn├Żch ├║dajov,
d) zoznam osobn├Żch ├║dajov alebo rozsah osobn├Żch ├║dajov pod─ża ┬ž 10 ods. 4 prvej vety ZnOO├Ü a
e) dopl┼łuj├║ce inform├ície, ktor├ę s├║ s oh─żadom na v┼íetky okolnosti a podmienky sprac├║vania osobn├Żch ├║dajov potrebn├ę pre kupuj├║ceho na zaru─Źenie jej pr├ív a pr├ívom chr├ínen├Żch z├íujmov v rozsahu najm├Ą:
- pou─Źenie o dobrovo─żnosti alebo povinnosti poskytn├║┼ą po┼żadovan├ę osobn├ę ├║daje; ak pred├ívaj├║ci z├şskava osobn├ę ├║daje kupuj├║ceho na z├íklade s├║hlasu kupuj├║ceho pod─ża ┬ž 11 ZnOO├Ü, ozn├ími jej aj ─Źas platnosti s├║hlasu, a ak kupuj├║ceho povinnos┼ą poskytn├║┼ą osobn├ę ├║daje vypl├Żva z priamo vykonate─żn├ęho pr├ívne z├ív├Ązn├ęho aktu Eur├│pskej ├║nie, medzin├írodnej zmluvy, ktorou je Slovensk├í republika viazan├í, alebo z├íkona, pred├ívaj├║ci ozn├ími kupuj├║cemu pr├ívny z├íklad, ktor├Ż jej t├║to povinnos┼ą uklad├í, a upovedom├ş ju o n├ísledkoch odmietnutia poskytn├║┼ą osobn├ę ├║daje,
- okruh pr├şjemcov, ak sa predpoklad├í alebo je zrejm├ę, ┼że im bud├║ osobn├ę ├║daje spr├şstupnen├ę,
- tretie strany, ak sa predpoklad├í alebo je zrejm├ę, ┼że im bud├║ osobn├ę ├║daje poskytnut├ę,
- okruh pr├şjemcov, ak sa predpoklad├í alebo je zrejm├ę, ┼że im bud├║ osobn├ę ├║daje spr├şstupnen├ę,
- tretie strany, ak sa predpoklad├í alebo je zrejm├ę, ┼że im bud├║ osobn├ę ├║daje poskytnut├ę,
- okruh pr├şjemcov, ak sa predpoklad├í alebo je zrejm├ę, ┼że im bud├║ osobn├ę ├║daje spr├şstupnen├ę,
- formu zverejnenia, ak maj├║ by┼ą osobn├ę ├║daje zverejnen├ę,
- tretie krajiny, ak sa predpoklad├í alebo je zrejm├ę, ┼że sa do t├Żchto kraj├şn uskuto─Źn├ş prenos osobn├Żch ├║dajov,

21.10. Pri vydan├ş rozhodnutia pod─ża odseku 21.14. je kupuj├║ci opr├ívnen├Ż obozn├ími┼ą sa s postupom sprac├║vania a vyhodnocovania oper├íci├ş:
1/ vo v┼íeobecne zrozumite─żnej forme presn├ę inform├ície o zdroji, z ktor├ęho z├şskal jej osobn├ę ├║daje na sprac├║vanie,
2/ vo v┼íeobecne zrozumite─żnej forme zoznam jej osobn├Żch ├║dajov, ktor├ę s├║ predmetom sprac├║vania,
3/ opravu alebo likvid├íciu svojich nespr├ívnych, ne├║pln├Żch alebo neaktu├ílnych osobn├Żch ├║dajov, ktor├ę s├║ predmetom sprac├║vania,
4/ likvid├íciu jej osobn├Żch ├║dajov, ktor├Żch ├║─Źel sprac├║vania sa skon─Źil; ak s├║ predmetom sprac├║vania ├║radn├ę doklady obsahuj├║ce osobn├ę ├║daje, m├┤┼że po┼żiada┼ą o ich vr├ítenie,
5/ likvid├íciu jej osobn├Żch ├║dajov, ktor├ę s├║ predmetom sprac├║vania, ak do┼ílo k poru┼íeniu z├íkona,
6/ blokovanie jej osobn├Żch ├║dajov z d├┤vodu odvolania s├║hlasu pred uplynut├şm ─Źasu jeho platnosti, ak pred├ívaj├║ci sprac├║va osobn├ę ├║daje na z├íklade s├║hlasu kupuj├║ceho.

21.11. Pr├ívo kupuj├║ceho pod─ża bodu 21.10. bodu 3 a 4 mo┼żno obmedzi┼ą, len ak tak├ęto obmedzenie vypl├Żva z osobitn├ęho z├íkona alebo jeho uplatnen├şm by bola poru┼íen├í ochrana kupuj├║ceho, alebo by boli poru┼íen├ę pr├íva a slobody in├Żch os├┤b.

21.12. Kupuj├║ci na z├íklade bezplatnej p├şsomnej ┼żiadosti m├í pr├ívo u pred├ívaj├║ceho namieta┼ą vo─Źi
1/ sprac├║vaniu jej osobn├Żch ├║dajov, o ktor├Żch predpoklad├í, ┼że s├║ alebo bud├║ sprac├║van├ę na ├║─Źely priameho marketingu bez jej s├║hlasu, a ┼żiada┼ą ich likvid├íciu,
2/ vyu┼ż├şvaniu titulu, mena, priezviska a adresy kupuj├║ceho na ├║─Źely priameho marketingu v po┼ítovom styku, alebo
3/ poskytovaniu titulu, mena, priezviska a adresy kupuj├║ceho na ├║─Źely priameho marketingu.

21.13. Kupuj├║ci na z├íklade p├şsomnej ┼żiadosti alebo osobne, ak vec neznesie odklad, m├í pr├ívo u pred├ívaj├║ceho kedyko─żvek namieta┼ą vo─Źi sprac├║vaniu osobn├Żch ├║dajov v pr├şpadoch pod─ża ┬ž 10 ods. 3 p├şsm. a), e), f) alebo g) ZnOO├Ü vysloven├şm opr├ívnen├Żch d├┤vodov alebo predlo┼żen├şm d├┤kazov o neopr├ívnenom zasahovan├ş do jej pr├ív a pr├ívom chr├ínen├Żch z├íujmov, ktor├ę s├║ alebo m├┤┼żu by┼ą v konkr├ętnom pr├şpade tak├Żmto sprac├║van├şm osobn├Żch ├║dajov po┼íkoden├ę; ak tomu nebr├ínia z├íkonn├ę d├┤vody a preuk├í┼że sa, ┼że n├ímietka kupuj├║ceho je opr├ívnen├í, pred├ívaj├║ci je povinn├Ż osobn├ę ├║daje, ktor├Żch sprac├║vanie kupuj├║ci namietal, bez zbyto─Źn├ęho odkladu blokova┼ą a zlikvidova┼ą ihne─Ć, ako to okolnosti dovolia.

21.14. Kupuj├║ci na z├íklade p├şsomnej ┼żiadosti alebo osobne, ak vec neznesie odklad, ─Ćalej m├í pr├ívo u pred├ívaj├║ceho kedyko─żvek namieta┼ą a nepodrobi┼ą sa rozhodnutiu pred├ívaj├║ceho, ktor├ę by malo pre ┼łu pr├ívne ├║─Źinky alebo v├Żznamn├Ż dosah, ak sa tak├ę rozhodnutie vyd├í v├Żlu─Źne na z├íklade ├║konov automatizovan├ęho sprac├║vania jej osobn├Żch ├║dajov. Kupuj├║ci m├í pr├ívo ┼żiada┼ą pred├ívaj├║ceho o presk├║manie vydan├ęho rozhodnutia met├│dou odli┼ínou od automatizovanej formy sprac├║vania, pri─Źom pred├ívaj├║ci je povinn├Ż ┼żiadosti kupuj├║ceho vyhovie┼ą, a to tak, ┼że rozhoduj├║cu ├║lohu pri presk├║man├ş rozhodnutia bude ma┼ą opr├ívnen├í osoba; o sp├┤sobe presk├║mania a v├Żsledku zistenia pred├ívaj├║ci informuje kupuj├║ceho v lehote pod─ża bodu 21.21. Kupuj├║ci nem├í toto pr├ívo iba v pr├şpade, ak to ustanovuje osobitn├Ż z├íkon, v ktorom s├║ upraven├ę opatrenia na zabezpe─Źenie opr├ívnen├Żch z├íujmov kupuj├║ceho, alebo ak v r├ímci predzmluvn├Żch vz┼ąahov alebo po─Źas existencie zmluvn├Żch vz┼ąahov pred├ívaj├║ci vydal rozhodnutie, ktor├Żm vyhovel po┼żiadavke kupuj├║ceho, alebo ak pred├ívaj├║ci na z├íklade zmluvy prijal in├ę primeran├ę opatrenia na zabezpe─Źenie opr├ívnen├Żch z├íujmov kupuj├║ceho.

21.15. Ak kupuj├║ci uplatn├ş svoje pr├ívo
1/ p├şsomne a z obsahu jej ┼żiadosti vypl├Żva, ┼że uplat┼łuje svoje pr├ívo, ┼żiados┼ą sa pova┼żuje za podan├║ pod─ża tohto z├íkona; ┼żiados┼ą podan├║ elektronickou po┼ítou alebo faxom kupuj├║ci doru─Ź├ş p├şsomne najnesk├┤r do troch dn├ş odo d┼ła jej odoslania,
2/ osobne ├║stnou formou do z├ípisnice, z ktorej mus├ş by┼ą zrejm├ę, kto pr├ívo uplatnil, ─Źoho sa dom├íha a kedy a kto vyhotovil z├ípisnicu, jeho podpis a podpis kupuj├║ceho; k├│piu z├ípisnice je pred├ívaj├║ci povinn├Ż odovzda┼ą kupuj├║cemu,
3/ u sprostredkovate─ża pod─ża bodu 1 alebo 2 tohto odseku, je ten povinn├Ż t├║to ┼żiados┼ą alebo z├ípisnicu odovzda┼ą pred├ívaj├║cemu bez zbyto─Źn├ęho odkladu.

21.16. Kupuj├║ci pri podozren├ş, ┼że jeho osobn├ę ├║daje sa neopr├ívnene sprac├║vaj├║, m├┤┼że poda┼ą ├Üradu na ochranu osobn├Żch ├║dajov Slovenskej republiky n├ívrh na za─Źatie konania o ochrane osobn├Żch ├║dajov.

21.17. Ak Kupuj├║ci nem├í sp├┤sobilos┼ą na pr├ívne ├║kony v plnom rozsahu, jej pr├íva m├┤┼że uplatni┼ą z├íkonn├Ż z├ístupca.

21.18. Ak kupuj├║ci ne┼żije, jej pr├íva, ktor├ę mala pod─ża tohto z├íkona, m├┤┼że uplatni┼ą bl├şzka osoba.

21.19. ┼Żiados┼ą kupuj├║ceho pod─ża bodu 21.9., 21.10. 1/, 3/ a┼ż 6, a bodu 21.12. a┼ż 21.14. vybav├ş pred├ívaj├║ci bezplatne.

21.20. ┼Żiados┼ą kupuj├║ceho pod─ża bodu 21.10. 2/ vybav├ş pred├ívaj├║ci bezplatne okrem ├║hrady vo v├Ż┼íke, ktor├í nem├┤┼że prekro─Źi┼ą v├Ż┼íku ├║─Źelne vynalo┼żen├Żch vecn├Żch n├íkladov spojen├Żch so zhotoven├şm k├│pi├ş, so zadov├í┼żen├şm technick├Żch nosi─Źov a s odoslan├şm inform├ície kupuj├║cemu, ak osobitn├Ż z├íkon neustanovuje inak.

21.21. Pred├ívaj├║ci je povinn├Ż p├şsomne vybavi┼ą ┼żiados┼ą kupuj├║ceho pod─ża odsekov 21.19. a 21.20. najnesk├┤r do 30 dn├ş odo d┼ła doru─Źenia ┼żiadosti

21.22. Obmedzenie pr├ív kupuj├║ceho pod─ża bodu 21.11. pred├ívaj├║ci bez zbyto─Źn├ęho odkladu p├şsomne ozn├ími kupuj├║cemu a ├Üradu na ochranu osobn├Żch ├║dajov Slovenskej republiky.

21.23. Pred├ívaj├║ci vyhlasuje, ┼że v s├║lade s ust. ┬ž 15 ods. 1 p├şsm. b) ZnOO├Ü sprac├║va osobn├ę ├║daje kupuj├║ceho na ├║─Źely uveden├ę v bode 21.2. t├Żchto podmienok prostredn├şctvom t├Żchto sprostredkovate─żov:


Direct Parcel Distribution SK s.r.o.
S├şdlo: Technick├í 7, Bratislava 821 04
I─îO: 35 834 498
zap├şsan├í v Obchodnom registri Okresn├ęho s├║du Bratislava I, Oddiel Sro. Vlo┼żka ─Ź. 26367/B


Pred├ívaj├║ci vyhlasuje, ┼że v s├║lade s ust. ┬ž 15 ods. 1 p├şsm. e) bod 3 ZnOO├Ü poskytuje osobn├ę ├║daje kupuj├║ceho v rozsahu pod─ża z├íkona ─Ź. 324/2011 Z.z. o po┼ítov├Żch slu┼żb├ích na ├║─Źely doru─Źenia tovaru pod─ża bodu 21.2. t├Żchto podmienok prostredn├şctvom t├Żchto tret├şch str├ín:
Slovenská pošta, a.s.
S├şdlo: Partiz├ínska cesta 9, 975 99 Bansk├í Bystrica
I─îO: 36 631 124
zap├şsan├í v Obchodnom registri Okresn├ęho s├║du Bansk├í Bystrica, Oddiel Sa, Vlo┼żka ─Ź. 803/S

22. Kupuj├║ci po odoslan├ş objedn├ívky, alebo registr├ícii m├┤┼że v pr├şpade vyjadrenia s├║hlasu dosta┼ą spr├ívy o ponuk├ích tovarov, akci├ích a slu┼żb├ích pred├ívaj├║ceho. Objedn├ívate─ż m├┤┼że zasielanie kedyko─żvek odvola┼ą po prihl├ísen├ş do klientskeho centra v sekcii ÔÇ×M├┤j ├║─ŹetÔÇť a podsekcii ÔÇ×M├┤j newsletterÔÇť.

23. Za┼íkrtnut├şm pol├ş─Źka pred odoslan├şm objedn├ívky kupuj├║ci vyjadruje, ┼że sa obozn├ímil s t├Żmito v┼íeobecn├Żmi obchodn├Żmi podmienkami, v plnom rozsahu porozumel ich obsahu a ┼że s nimi s├║hlas├ş.

Org├ín dozoru: Slovensk├í obchodn├í in┼ípekcia (SOI) In┼ípektor├ít SOI pre Bratislavsk├Ż kraj Prievozsk├í 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27 Odbor technickej kontroly v├Żrobkov a ochrany spotrebite─ża tel. ─Ź.: 02/ 58272 172-3 fax ─Ź.: 02/ 58272 170

24. Na vz┼ąahy neupraven├ę t├Żmito v┼íeobecn├Żmi obchodn├Żmi podmienkami sa vz┼ąahuj├║ pr├şslu┼ín├ę ustanovenia Ob─Źianskeho z├íkonn├şka, Obchodn├ęho z├íkonn├şka (v pr├şpade ak kupuj├║ci nevystupuje ako spotrebite─ż), z├íkona ─Ź. 22/2004 Z.z. o elektronickom obchode a o zmene a doplnen├ş z├íkona ─Ź. 128/2002 Z.z. o ┼ít├ítnej kontrole vn├║torn├ęho trhu vo veciach ochrany spotrebite─ża a o zmene a doplnen├ş niektor├Żch z├íkonov v znen├ş z├íkona ─Ź. 284/2002 Z.z. v znen├ş neskor┼í├şch predpisov a Z├íkona ─Ź. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebite─ża pri predaji na dia─żku

25. Tieto v┼íeobecn├ę obchodn├ę podmienky nadob├║daj├║ ├║─Źinnos┼ą vo─Źi kupuj├║cemu uzavret├şm k├║pnej zmluvy.

26. Pred├ívaj├║ci si vyhradzuje pr├ívo na zmenu t├Żchto v┼íeobecn├Żch n├íkupn├Żch podmienok. Povinnos┼ą p├şsomn├ęho ozn├ímenia zmeny v┼íeobecn├Żch obchodn├Żch podmienok. Platne uzavret├í zmluva sa v┼íak riadi v┼íeobecn├Żmi obchodn├Żmi podmienkami v ─Źase, v ktorom bola uzavret├í. je splnen├í umiestnen├şm na internetovej str├ínke www.centralstyle.sk.

Formulár pre odstúpenie od kúpnej zmluvy

Mus├şte vidie┼ą ...

Z├ísielkov┼ła

Z─żavy  [viac]

Bubliny 1
Bubliny 1
21.78 EUR  19.60 EUR
U┼íetr├şte: 10% z ceny
3D mot├Żliky III.
3D mot├Żliky III.
31.46 EUR  28.31 EUR
U┼íetr├şte: 10% z ceny
Dizajnov├ę hodiny na stenu ako obraz - Vlnky
Dizajnov├ę hodiny na stenu ako obraz - Vlnky
59.29 EUR  53.36 EUR
U┼íetr├şte: 10% z ceny
Farebn├ę ┼ítvorce
Farebn├ę ┼ítvorce
30.25 EUR  16.64 EUR
U┼íetr├şte: 45% z ceny
Copyright © 2019 Central Style. Powered by Zen Cart